Chcete dohlížet na bezpečný provoz na silnicích a dálnicích ČR ? Brno

Aktualizováno:

18. 4. 2024

Lokalita pracoviště:

Brno

Typ pracovního vztahu:

Plný úvazek

Vhodné pro:

Bez praxe

Nabízený plat:

35400 - 40000 Kč za měsíc

S ubytováním:

Ano

Značka:

Dopravní policie

Zařazeno na pozici:

Policista Brno

Firma:

Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje

Požadavky

OBČAN ČESKÉ REPUBLIKY, NETRESTANÝ, STŘEDOŠKOLSKÉ VZDĚLÁNÍ S MATURITOU

Náplň práce

• Výkon policejní služby zejména na Dopravních odděleních PČR v rámci Krajského ředitelství policie Jihomoravského kraje
• Právo a pořádek - dohled nad dodržováním zákonů a kvalifikace protiprávních skutků
• Komunikace s občany - aktivní řešení konfliktních situací, zajišťování informací a poznatků
• Administrativa - ovládání informačních systémů a práce s trestními a přestupkovými spisy
• Řízení služebních dopravních prostředků - služební vozidla a motocykly vybavené výstražným světelným signalizačním systémem
• Ozbrojené zákroky - jako policista si osvojíte osobní služební zbraň a zákonná pravidla pro její použití v zákroku

Nabízíme

• NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK - 75.000 Kč
• Nástupní plat po dobu odborné přípravy - 30.070 Kč.
• Po nástupu do výkonu služby - 35.400 Kč
• Po třech letech je průměrný plat policistů - 41.000 Kč

JISTOTY, VÝHODY A BENEFITY PODLE ZÁKONA O SLUŽEBNÍM POMĚRU
• Široké možnosti kariérního růstu - po získání zkušeností na základních útvarech možný přechod na další útvary policie, jako jsou kriminální policie a vyšetřování, nebo specializované a speciální útvary ...
• Jistota pravidelného platu - státní zaměstnavatel garantuje pravidelně vyplácený plat, v plné výši i první měsíc pracovní neschopnosti
• Jistota pracovního místa a pravidelného růstu platu - automaticky navyšovaný plat dle odsloužených let. Možnost zůstat policistou až do věku 65 let
• Finanční jistota po ukončení služ. poměru - jednorázové odchodné už po 6 letech služby a doživotní výsluha už po 15 letech služby
• Dostatečná relaxace a odpočinek - 6 týdnů dovolené ročně, po 15 letech služby dalších 14 dnů volna na sportovní aktivity nebo pobyty v lázních. Možnost výhodného resortního ubytování pro policisty sloužící v Brně

Poznámka

PO ZASLÁNÍ SVÉHO ŽIVOTOPISU VÁS BUDEME IHNED KONTAKTOVAT! NAVŠTIVTE NÁS I V NÁBOROVÉM CENTRU POLICIE NA ULICI VLHKÁ č.2 V BRNĚ, ZDE MŮŽETE OKAMŽITĚ PODAT ŽÁDOST K ZAHÁJENÍ PŘIJÍMACÍHO ŘÍZENÍ DO SLUŽEBNÍHO POMĚRU.

Kontaktní osoba:
Tel: +420 601 158 601